מכירת קרוואנים בחיפה

רם אור קוגוט מייבאת ומשווקת קרוואנים של המותגים HOBBY ו-DETHLEFFS מגרמניה לצד ייצור קרוואנים.

אם תחפשו בגוגל תחת הביטוי "מכירת קרוואנים" בחיפה או בכל מקום אחר, תקבלו תוצאות המתחלקות לשלושה סוגים מרכזיים:

הסוג הראשון הוא של מוכרי קרוואנים פרטיים המבקשים להיפרד מהכלי שבבעלותם מסיבות רבות ושונות. הבעיה עם פרסומים אלו הוא שקשה לדעת מה באמת מקבלים לידיים, וההוצאה עדיין גבוהה לכל הדעות.

הסוג השני הוא של חברות שלמעשה לא מוכרות קרוואנים אלא משכירות אותם. זהו פתרון מצוין לסוף השבוע אך אין ספק שלטווחים ארוכים יותר הוא יקר מאוד.

 

לכן, אם אתם מעוניינים בקרוואן פרטי משלכם עליכם לפנות אל פרסומים מהסוג השלישי, כלומר קרוואנים שמיובאים לארץ על ידי חברות ישראליות. גם כאן, יש לוודא כי מדובר בחברה אמינה וותיקה, כמו רם אור קוגוט המייבאת את הקרוואנים של המותגים הגרמניים HOBBY ו-DETHLEFFS - שתי יצרניות גרמניות מעולות הנחשבות לטובות בעולם.

בנוסף לייבוא קרוואנים, חברת רם אור קוגט מייצרת קרוואנים בהתאמה אישית לכל לקוח ולקוח החל מקרוואן ריק ועד לקרוואן מצויד ומוכן לנסיעה בהתאם לדרישת הלקוח. הקרוואנים נמצאים באולם התצוגה של חברת רם אור קוגוט הממוקם ברח' ג'יימס ווט 3, חיפה.

צרו איתנו קשר כעת

לקבלת פרטים נוספים על מכירת קרוואנים בחיפה, ניתן ליצור איתנו קשר בטל' 072-392-6964 או באמצעות הטופס:

  ניווט מהיר  

חברת רם אור קוגוט בע"מ, מייבאת, מייצרת ומשווקת קרוואנים במגוון סגנונות רחב. בנוסף, החברה מתמחה בייצור נגררים פתוחים, נגררים סגורים ונגררים מיוחדים בהתאמה אישית. כמו כן, החברה מייבאת, מייצרת ומשווקת פוד טראקס (משאיות אוכל/אוטו אוכל) בהתאמה מלאה לדרישות הלקוח. החברה מספקת שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים כבר למעלה מארבעים שנה ללקוחות בצפון, בחיפה, בקריות, במרכז, בשרון, בנתניה, בתל אביב, בראשון לציון, במודיעין, בירושלים, בחולון בעכו, בנהריה, בכרמיאל, בפתח תקווה, בבאר שבע ולמעשה ללקוחות מכל רחבי הארץ.

רם אור קוגוט בע"מ. ג'יימס ווט 3, חיפה. 072-392-6964

צור קשר