סדרת הובי אקסלנט

קרוואן נגרר הובי אקסלנט

הקרוואן האלגנטי מבית HOBBY

THE ELEGANT ONE

1/36

תהנו מהחיים כזוג. גלו את חבלי ארץ מושלמים. גלו חוויות בקצב שלכם. קרוואן הובי אקסלנט (Hobby EXCELLNT) הוא החלום של כל זוג. המנעד הרחב של האפשרויות הגלומות בו, יחד עם העיצוב המודרני והאווירה שמעניקה התאורה הייחודית הפכו את ההובי אקסלנט לבחירה הברורה והמועדפת. אין פלא שזהו הדגם הפופולרי ביותר.

האם אתם אוהבים לטייל כזוג? האם אתם מעריכים חומרים בעלי איכות גבוהה ואביזרים נוחים? אם כן, התיישבו ב"אקסלנט"! במונחים של מראה, הודות לעיצוב החיצוניות המשופץ לחלוטין שלו, ה"אקסלנט" דומה לקרוואנים מסדרת פרימיום היוקרתית. מבחינה פנימית הוא מקבל ציון גבוה על החלוקה הנדיבה של המרחב, האופיינית לסדרה. יש לכם בחירה בין מערך עם מיטה צרפתית או מיטת מותרות בגודל "קווין", מאחור. באזור המחיה אתם יכולים להחליט ולבחור בין יחידת ישיבה בצורת ספה, או פינתית או מעוגלת. חדרי הרחצה מרשימים, עם אור יום רב ומדפים שימושיים רבים. בנוסף, חלק מהדגמים מצוידים באזור רחצה נפרד או במקלחת.

דגמים

 

  ניווט מהיר  

חברת רם אור קוגוט בע"מ, מייבאת, מייצרת ומשווקת קרוואנים במגוון סגנונות רחב. בנוסף, החברה מתמחה בייצור נגררים פתוחים, נגררים סגורים ונגררים מיוחדים בהתאמה אישית. כמו כן, החברה מייבאת, מייצרת ומשווקת פוד טראקס (משאיות אוכל/אוטו אוכל) בהתאמה מלאה לדרישות הלקוח. החברה מספקת שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים כבר למעלה מארבעים שנה ללקוחות בצפון, בחיפה, בקריות, במרכז, בשרון, בנתניה, בתל אביב, בראשון לציון, במודיעין, בירושלים, בחולון בעכו, בנהריה, בכרמיאל, בפתח תקווה, בבאר שבע ולמעשה ללקוחות מכל רחבי הארץ.

רם אור קוגוט בע"מ. ג'יימס ווט 3, חיפה. 072-392-6964

צור קשר