קרוואנים מפוארים למכירה

רם אור קוגוט מייבאים ומשווקים קרוואנים מפוארים ואיכותיים במיוחד.

חברת רם אור קוגוט מייבאת ומשווקת מגוון רחב של קרוואנים מפוארים בכל רחבי הארץ.

כיום ניתן לרכוש מגוון רחב של קרוואנים מסוגים שונים, החל מקרוואנים בייצור עצמי המיוצרים בישראל ועד לקרוואני פרימיום - קרוואנים מפוארים של מיטב המותגים הבינלאומיים המיובאים ומשווקים בישראל.

אחד המותגים המובילים בעולם הוא HOBBY (הובי). מותג קרוואנים גרמני המתמחה בייצור קרוואנים איכותיים ביותר, כאשר סדרת הקרוואנים PRIMIUM היא סדרת הקרוואנים המפוארים והיוקרתיים ביותר של המותג. כאשר אנו מדברים על קרוואנים מפוארים, אנו מתכוונים לכך שכל המרכיבים של הקרוואן מיוצרים תוך הקפדה מלאה על כל פרט ופרט, החל מאיכות השלדה דרך מפרט האבזור האיכותי ועד לגימור והעיצוב המושקעים והמפוארים בהם מתאפיינת סדרת PRIMIUM של HOBBY.

 

חברת רם אור קוגוט - היבואנית הבלעדית של מותג הקרוואנים HOBBY, מציעה שני דגמים מהסדרה היוקרתית של HOBBY PRIMIUM - דגם UKFe 650 ואת דגם WFU 660. שני הדגמים כוללים עיצוב מרהיב ויוקרתי לצד אביזרים איכותיים וגימור מרהיב.

אם אתם דורשים עבורכם את הטוב ביותר תמיד, סדרת הקרוואנים PRIMIUM של HOBBY מיועדת עבורכם. הקרוואנים נמצאים באולם התצוגה של חברת רם אור קוגוט הממוקם ברח' ג'יימס ווט 3, חיפה.

  ניווט מהיר  

חברת רם אור קוגוט בע"מ, מייבאת, מייצרת ומשווקת קרוואנים במגוון סגנונות רחב. בנוסף, החברה מתמחה בייצור נגררים פתוחים, נגררים סגורים ונגררים מיוחדים בהתאמה אישית. כמו כן, החברה מייבאת, מייצרת ומשווקת פוד טראקס (משאיות אוכל/אוטו אוכל) בהתאמה מלאה לדרישות הלקוח. החברה מספקת שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים כבר למעלה מארבעים שנה ללקוחות בצפון, בחיפה, בקריות, במרכז, בשרון, בנתניה, בתל אביב, בראשון לציון, במודיעין, בירושלים, בחולון בעכו, בנהריה, בכרמיאל, בפתח תקווה, בבאר שבע ולמעשה ללקוחות מכל רחבי הארץ.

רם אור קוגוט בע"מ. ג'יימס ווט 3, חיפה. 072-392-6964

צור קשר