ייבוא קרוואנים - רם אור קוגוט

ייבוא קרוואנים

רם אור קוגוט מייבאים ומשווקים קרוואנים מבית מותג הקרוואנים הגרמני HOBBY (הובי)

חברת רם אור קוגוט בע"מ מייבאת, משווקת ומספקת שירותי אחזקה עבור קרוואנים מבית המותג הגרמני המוביל HOBBY (הובי)- קרוואנים נגררים במגוון סגנונות עיצוב עם אפשרויות התאמה מרובות לכל סוגי הלקוחות. המותג הגרמני HOBBY הינו מוביל דרך הידוע באיכויות הקרוואנים, רמת הגימור והעמידות לאורך שנים רבות של שימוש. חברת רם אור קוגוט המייבאת את הקרוואנים של HOBBY לישראל, מציעה מספר סדרות של קרוואנים נגררים ברמות גימור שונות החל מסדרת ה-DE LUXE דרך סדרת ה-EXCELLNT ועד לסדרת ה-PREMIUM היוקרתית. 

האם אתם ספונטניים? במקרה כזה תאהבו את קרוואן הובי און תור של HOBBY הנחשב לקרוואן בסט סלר לזוגות ומשפחות קטנות האוהבות לטייל, עם עיצוב מודרני ומפתיע.

1/36

האם אתם אוהבים שדברים יהיו שימושיים ובו בעת מודרניים? במקרה כזה תתרגשו מקרוואן דה לוקס של HOBBY הנחשב לבסט סלר, בעל עיצוב חדשני ומפתיע המתבסס על סדרת הפרימיום היוקרתית של HOBBY.

1/36

האם אתם אוהבים לטייל כזוג? האם אתם מעריכים חומרים בעלי איכות גבוהה ואביזרים נוחים? אם כן, התיישבו ב"אקסלנט"! במונחים של מראה, הודות לעיצוב החיצוניות המשופץ לחלוטין שלו, ה"אקסלנט" דומה ל"פרימיום" הפופולרי. מבחינה פנימית הוא מקבל ציון גבוה על החלוקה הנדיבה של המרחב, האופיינית לסדרה. יש לכם בחירה בין מערך עם מיטה צרפתית או מיטת מותרות בגודל "קווין", מאחור. באזור המחיה אתם יכולים להחליט ולבחור בין יחידת ישיבה בצורת ספה, או פינתית או מעוגלת. חדרי הרחצה מרשימים, עם אור יום רב ומדפים שימושיים רבים. בנוסף, חלק מהדגמים מצוידים באזור רחצה נפרד או במקלחת.

1/36

האם אתם מודעים לאופנה? האם אתם אוהבים את תחושת היוקרה? האם אתם רוצים עיצוב קובע מגמות? דגם פרימיום של הובי מתאים לכם ביותר! הקרוואן מדרגת המותרות שזכה בפרסי עיצוב, טכנולוגיה ונוחות רבים, מציב סטנדרטים גבוהים בכל פרמטר ותחום. המתכון להצלחה נותר כפי שהיה: קווים רכים וזורמים מבחוץ, עיצוב של יכטה מתוחכמת מבפנים - אלו ממשיכים להבטיח לסדרת הקרוואנים "פרימיום" של HOBBY מקום מיוחד בפלח שוק היוקרה של הקרוואנים.

1/36

  ניווט מהיר  

חברת רם אור קוגוט בע"מ, מייבאת, מייצרת ומשווקת קרוואנים במגוון סגנונות רחב. בנוסף, החברה מתמחה בייצור נגררים פתוחים, נגררים סגורים ונגררים מיוחדים בהתאמה אישית. כמו כן, החברה מייבאת, מייצרת ומשווקת פוד טראקס (משאיות אוכל/אוטו אוכל) בהתאמה מלאה לדרישות הלקוח. החברה מספקת שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים כבר למעלה מארבעים שנה ללקוחות בצפון, בחיפה, בקריות, במרכז, בשרון, בנתניה, בתל אביב, בראשון לציון, במודיעין, בירושלים, בחולון בעכו, בנהריה, בכרמיאל, בפתח תקווה, בבאר שבע ולמעשה ללקוחות מכל רחבי הארץ.

רם אור קוגוט בע"מ. ג'יימס ווט 3, חיפה. 072-392-6964

צור קשר